SudRezidential.ro, cel mai amplu site imobiliar dedicat proiectelor rezidenţiale şi ansamblurilor imobiliare amplasate in Zona De Sud a Capitalei.

vanzari@sudrezidential.ro
0729.572.570

Apartamente noi Bucuresti

172 rezultate

1_ (Copy)
  • Disponibil imediat
  • Parcare subterană
Cel mai bun preț
11

Apartament cu 2 camere aproape de Metrou Dimitrie Leonida

Metalurgiei, Monaco Tower
57.900 euro
(TVA 5% inclus)
  • 2 camere
  • 50,90 mp
  • Imobil nou
Marius Manescu-Manager de Proiect, tel 0769.449.364 mail marius@sudrezidential.ro
Marius Manescu
WhatsApp Image 2021-03-19 at 13.38.18 (3)
  • Finalizare 2021
Cel mai bun preț
21

Apartament 2 camere Metrou Berceni

Metrou Berceni, Metrou Berceni
64.500 euro
(TVA 5% inclus)
  • 2 camere
  • 57 mp
  • Imobil nou
Mirela Coltan-Expert solutii bancare, tel 0731.111.610, mail mirela@sudbroker.ro
Mirela Coltan
1_Oltenitei_final
  • Parcare subterană
10

Garsoniera spatioasa, Soseaua Oltenitei

Berceni, Soseaua Oltenitei
51.000 euro
(TVA 5% inclus)
  • garsoniera
  • 39 mp
  • Imobil nou
Stefan Nastase-Manager de Proiect, tel 0720.546.777, mail stefan.nastase@sudrezidential.ro
Stefan Nastase
A1
Cel mai bun preț
11

Garsoniera spatiosa, zona Metalurgiei Park Residence

Metalurgiei Park Residence, Supermaket Metro, Auchan, Jumbo, LIDL
46.000 euro
(TVA 5% inclus)
  • garsoniera
  • 38 mp
  • Imobil nou
Alina Dinca-Expert solutii bancare, tel 0731.111.611, mail alina.dinca@sudbroker.ro
Alina Dinca
optima (2)
  • Disponibil imediat
  • Parcare subterană
  • Curte proprie
Cel mai bun preț
12

Apartament 3 camere, curte proprie 60 mp, zona Ozana

Theodor Pallady, Metrou 1 Decembrie
145.000 euro
(TVA 19% inclus)
  • 3 camere
  • 78,56 mp
  • Imobil nou
Marius Manescu-Manager de Proiect, tel 0769.449.364 mail marius@sudrezidential.ro
Marius Manescu
R7a
15

Apartament 2 camere, decomandat, Soseaua Oltenitei

Soseaua Oltenitei, Lidl Popesti
76.000 euro
(TVA 5% inclus)
  • 2 camere
  • 59 mp
  • Imobil nou
Razvan Stan-Manager de Proiect, tel 0732.418.414, mail alin.razvan@sudrezidential.ro
Alin Razvan
IMG_6484-HDR
  • Parcare subterană
Cel mai bun preț
15

Garsoniera decomandata, balcon inchis

Berceni, Strada Drumul Binelui
47.000 euro
(TVA 5% inclus)
  • garsoniera
  • 39.90 mp
  • Imobil nou
Roxana Ratcu-Manager de Proiect, tel 0730.245.876, mail roxana@sudrezidential.ro
Roxana Ratcu
DORMITOR
  • Disponibil imediat
8

Apartament 2 camere, Soseaua Oltenitei

Soseaua Oltenitei,, Ira, Aparatorii Patriei
61.000 euro
(TVA 5% inclus)
  • 2 camere
  • 50,91 mp
  • Imobil nou
Cosmin Ghinoiu-Manager de Proiect, tel 0760.757.356, mail cosmin.ghinoiu@sudrezidential.ro
Cosmin Ghinoiu
Fatada
Cel mai bun preț
11

Apartament 2 camere Metrou Berceni

Berceni, Dimitrie Leonida, Metrou Berceni
72.500 euro
(TVA 5% inclus, TVA inclus)
  • 2 camere
  • 66 mp
  • Imobil nou
Stefan Manea-Manager de Proiect, tel 0727.261.214, mail stefan.manea@sudrezidential.ro
Stefan Manea
IMG_7953-HDR
  • Disponibil imediat
18

Apartament 2 camere Metalurgiei

Metalurgiei, Grand Arena
69.900 euro
(TVA 5% inclus)
  • 2 camere
  • 63.93 mp
  • Imobil nou
Fleancu-Valentin-Departament-Vanzari,-Tel.-0760.924.814,-e-mail-valentin.fleancu@sudrezidential.ro
Valentin Fleancu
10_resized
Cel mai bun preț
7

Apartament 2 camere, zona Metalurgiei

Metalurgiei, Statia de metrou Dimitrie Leonida
60.900 euro
(TVA 5% inclus)
  • 2 camere
  • 54 mp
  • Imobil nou
Ciprian Voiculescu Sud Rezidential
Ciprian Voiculescu
blocuri-noi-astrelor-residence-berceni
  • Mutare imediată
  • Finalizare 2021
  • Disponibil imediat
Cel mai bun preț
13

Apartament 2 camere, Soseaua Berceni

Berceni , Metrou Berceni
64.900 euro
(TVA 5% inclus)
  • 2 camere
  • 58 mp
  • Imobil nou
Dorin Maican-Manager de Proiect, tel 0765.492.135, mail dorin.maican@sudrezidential.ro
Dorin Maican
IMG_6615-HDR
  • Finalizare 2021
Cel mai bun preț
14

Apartament 3 camere, Metrou Dimitrie Leonida

Metrou Berceni, strada Biruintei
84.000 euro
(TVA 5% inclus)
  • 3 camere
  • 83 mp
  • Imobil nou
Marius Lazarescu-Manager de Proiect, tel 0722.338.342, mail marius.lazarescu@sudrezidential.ro
Marius Lazarescu
1_Oltenitei_final
Cel mai bun preț
9

Apartament spatios dispus stradal pe Soseaua Oltenitei

Soseaua Oltenitei, ROMPRIM
84.000 euro
(TVA 5% inclus)
  • 2 camere
  • 60.70 mp
  • Imobil nou
Georgeta Bobe Manager de Proiect Athos Residence
Georgeta Bobe
IMG_4333_4_5_6_7_8_9
  • Parcare subterană
11

Garsoniera Lidl Metalurgiei Berceni

Bd. Metalurgiei, Lidl Metalurgiei
47.000 euro
(TVA 5% inclus)
  • garsoniera
  • 39 mp
  • Imobil nou
Stefan Manea-Manager de Proiect, tel 0727.261.214, mail stefan.manea@sudrezidential.ro
Stefan Manea
R2
Cel mai bun preț
12

Apartament 2 camere, etaj intermediar, Soseaua Oltenitei

Popesti -Leordeni, Lidl
60.700 euro
(TVA 5% inclus)
  • 2 camere
  • 61 mp
  • Imobil nou
Ianis Mina-Manager de Proiect, tel 0735.872.987, mail ianis@sudrezidential.ro
Ianis Mina
_ELM0834
  • Mutare imediată
  • Disponibil imediat
Cel mai bun preț
17

Apartament 2 camere, gradina, Optima Residence Pallady

Theodor Pallady, 1 Decembrie Metrou
85.900 euro
(TVA 5% inclus)
  • 2 camere
  • 58,87 mp
  • Imobil nou
Cosmin Ghinoiu-Manager de Proiect, tel 0760.757.356, mail cosmin.ghinoiu@sudrezidential.ro
Cosmin Ghinoiu
Render_F__2 - Photo
  • Curte proprie
Cel mai bun preț
10

Apartament 2 camere cu gradina, Urban Garden Rahova

Rahova, Strada Teius
74.900 euro
(TVA 5% inclus)
  • 2 camere
  • 52.15 mp
  • Imobil nou
Adrian Ganea-Manager de Proiect, tel 0725.225.369, mail adrian.ganea@sudrezidential.ro
Adrian Ganea
IMG_7971-HDR
Cel mai bun preț
19

Apartament 2 camere decomandat Metalurgiei

Berceni , Metalurgiei
69.900 euro
(TVA 5% inclus)
  • 2 camere
  • 64 mp
  • Imobil nou
Valentin Banes-Manager de Proiect, tel 0724.280.037,mail valentin.banes@sudrezidential.ro
Valentin Banes
A8
Cel mai bun preț
14

Garsoniera decomandata, zona Metalurgiei

Bulevardul Metalurgiei, Lidl Metalurgiei
46.000 euro
(TVA 5% inclus)
  • garsoniera
  • 37 mp
  • Imobil nou
Georgiana Constantin-Manager de Proiect, tel 0730.988.560, mail georgeta.constantin@sudrezidential.ro
Georgeta Constantin
IMG_6653-HDR
  • Finalizare 2021
  • Disponibil imediat
Cel mai bun preț
13

Apartament 2 camere zona pasarela Berceni-Strada Biruintei

Metrou Berceni, Strada Biruintei
64.900 euro
(TVA 5% inclus)
  • 2 camere
  • 57.50 mp
  • Imobil nou
Claudia Candoi-Manager de Proiect, tel 0725.225.117, mail claudia@sudrezidential.ro
Claudia Candoi
ave village (1)
  • Finalizare 2021
  • Parcare subterană
Cel mai bun preț
10

Apartament 2 camere decomandat, Mall Grand Arena

Berceni, Mall Grand Arena
66.000 euro
(TVA 5% inclus)
  • 2 camere
  • 60.56 mp
  • Imobil nou
Robert Simion-Manager de Proiect, tel 0723.202.593, mail robert.simion@sudrezidential.ro
Robert Simion
1_Oltenitei_final-1400x788 (1)
  • Parcare subterană
Cel mai bun preț
13

Apartament 3 camere deosebit, bloc exclusivist Soseaua Oltenitei

Soseaua Oltenitei , Petrom Oltenitei
105.000 euro
(+ TVA 19%)
  • 3 camere
  • 86 mp
  • Imobil nou
Ecaterina Popescu-Manager de Proiect, tel 0769.862.280, mail ecaterina.popescu@sudbroker.ro
Ecaterina Popescu
1_ (Copy)
  • Finalizare 2021
  • Disponibil imediat
12

Apartament 2 camere, tip studio, Metrou Dimitrie Leonida

Berceni, Bulevardul Metalurgiei
60.900 euro
(TVA 5% inclus)
  • 2 camere
  • 53.60 mp
  • Imobil nou
Oana Craciun-Manager de Proiect, tel 0733.373.483, mail oana@sudrezidential.ro
Oana Craciun

Call Now Button