SudRezidential.ro - Vanzari proiecte imobiliare direct de la dezvoltator in Zona de Sud a Bucurestiului

Contact

SudRezidential.ro

S.C. SUDREZIDENTIAL REAL ESTATE S.R.L., cu sediul in sos Oltenitei 45, Unitatea nr. 5, Popesti Leordeni, judetul Ilfov,
ORC nr. J23/1776/2013, C.U.I. 31810333

Sediul central - Oltenitei

Adresa: Sos. Oltenitei 394 A, Sector 4, Berceni
Telefon: 0729.572.570;
Telefon/Fax: 021.332.53.33
E-mail: vanzari@sudrezidential.ro

Manager: Stelian Grigore
Telefon: 0724.205.825,
E-mail: stelian@sudrezidential.ro

Birou Vanzari - Drumul Binelui

Adresa: Drumul Binelui nr. 33, sector 4 Bucuresti
Telefon: 0729.572.570;
Email: office@sudrezidential.ro

Birou Vanzari - B-dul Metalurgiei

Adresa: B-dul Metalurgiei nr. 61, sector 4 Bucuresti
Telefon: 0729.572.570;
Email: office@sudrezidential.ro

Sucursala
Rahova

Adresa: Sos. Salaj nr. 363,
Sector 5, Bucuresti
Telefon: 0728.988.632

Manager: Ramona Ganea
E-mail: ramona@sudrezidential.ro
Telefon: 0725.740.901

Centru imobiliar

Adresa:Sos. Oltenitei nr 15-15A
(intrare Popesti)
Telefon: 0729.572.570

Manager: Ecaterina Mincu
E-mail: office@sudrezidential.ro
Telefon: 0732.093.548

Credit24h - Departament financiar

Adresa: Sos. Oltenitei nr 15-15A
(intrare Popesti)
Telefon: 0731.111.601

Manager: Adrian Pandelescu
E-mail: adrian@sudbroker.ro
Telefon: 0731.111.600


Vizualizati Sud Rezidential pe o harta mai mare
Sud Rezidential facebook Sud Rezidential youtube Sud Rezidential twitter Sud Rezidential flicker
Manageri
Echipa SudRezidential.ro
Stelian Grigore

Stelian Grigore Manager
Departament Vanzari
Telefon: 0724.205.825
stelian@sudrezidential.ro

George Julian

George Julian Manager
Departament Vanzari
Telefon: 0731.308.398
george@sudrezidential.ro

Mihnea Dumistracel

Mihnea Dumistracel Manager
Departament Vanzari
Telefon: 0721.947.202
mihnea@sudrezidential.ro

Gina Frunza

Gina Frunza Manager
Departament Vanzari
Telefon: 0726.171.129
gina@sudrezidential.ro

Ramona Ganea

Ramona Ganea Manager
Departament Vanzari
Telefon: 0725.740.901
ramona@sudrezidential.ro

Cati Mincu

Ecaterina Mincu Manager Centru Imobiliar
Telefon: 0732.093.548
021.332.53.33

office@sudrezidential.ro

Adrian Pandelescu

Adrian Pandelescu Director Departament financiar Credit24h.ro
0731.111.600

adrian@sudbroker.ro

Roxana Dumitrescu

Roxana Dumitrescu Manager Departament financiar Credit24h.ro
Telefon: 0731.111.609
roxana@sudbroker.ro

Centru Imobiliar
Echipa SudRezidential.ro
Cati Mincu

Ecaterina Mincu Manager Centru Imobiliar
Telefon: 0732.093.548
021.332.53.33
office@sudrezidential.ro

Bogdan Ivan

Bogdan Ivan Sef Departament Juridic
Telefon: 0729.572.570
021.332.53.33
office@sudrezidential.ro

Dana Rebegea

Dana Rebegea Departament juridic
Telefon: 0729.572.570
021.332.53.33
office@sudrezidential.ro

Elena Popa

Elena Popa Departament Juridic
0729.572.570
021.332.53.33
office@sudrezidential.ro

Gabriela Damian

Gabriela Damian Departament Juridic
Telefon: 0729.572.570
021.332.53.33
office@sudrezidential.ro

Ionut Mincu

Ionut Mincu Departament Juridic
Telefon: 0729.572.570
021.332.53.33
office@sudrezidential.ro

Petruta Miu

Petruta Miu Departament Relatii cu Clientii
Telefon: 0731.011.600
021.332.53.33
contact@sudrezidential.ro

Cristina Gothard

Cristina Gothard Departament Relatii cu Clientii
Telefon: 0729.572.570
021.332.53.33
contact@sudrezidential.ro

Alina Manta

Alina Manta Departament Contabilitate
Telefon: 0729.572.570
021.332.53.33
conta@sudrezidential.ro

Laurentiu Olteanu

Laurentiu Olteanu Departament IT
Telefon: 0729.572.570
021.332.53.33
office@sudrezidential.ro

Departament vanzari
Echipa SudRezidential.ro
Adrian Craciun

Adrian Craciun Departament vanzari
0728.988.632

adrian.craciun@sudrezidential.ro

Adrian Ganea

Adrian Ganea Departament vanzari
0725.225.369

adrian.ganea@sudrezidential.ro

Adrian Gherman

Adrian Gherman Departament vanzari
0726.138.984

adrian.gherman@sudrezidential.ro

Adrian Monu

Adrian Monu Departament vanzari
0727.239.293

adrian.george@sudrezidential.ro

Adriana Mitrea

Adriana Mitrea Departament vanzari
0731.491.608

adriana@sudrezidential.ro

Alexandru Jambu

Alexandru Jambu Departament vanzari
0722.478.920

alexandru@sudrezidential.ro

Anca Vasile

Anca Vasile Departament vanzari
0721.165.251

anca@sudrezidential.ro

Catalin Angheluta

Catalin Angheluta Departament vanzari
0735.527.098

catalin.angheluta@sudrezidential.ro

Catalin Stoian

Catalin Stoian Departament vanzari
0722.557.782

catalin.stoian@sudrezidential.ro

Claudia Candoi

Claudia Candoi Departament vanzari
0725.225.117

claudia@sudrezidential.ro

Constantin Sandu

Constantin Sandu Departament vanzari
0720.971.950

constantin@sudrezidential.ro

Cristi Farcas

Cristi Farcas Departament vanzari
0721.827.390

cristi.farcas@sudrezidential.ro

Cristian Ionita

Cristian Ionita Departament vanzari
0722.664.430

cristian@sudrezidential.ro

Dan Barbulescu

Dan Barbulescu Departament vanzari
0734.950.229

danbarbulescu@sudrezidential.ro

Daniel Gavrila

Daniel Gavrila Departament vanzari
0734.433.353

daniel@sudrezidential.ro

Dorin Baldovin

Dorin Baldovin Departament vanzari
0729.923.486

dorin@sudrezidential.ro

Dragos Cainaru

Dragos Cainaru Departament vanzari
0734.092.488

dragos.cainaru@sudrezidential.ro

Dragos Dumistracel

Dragos Dumistracel Departament vanzari
0730.343.698

dragos@sudrezidential.ro

Gabi Verives

Gabi Verives Departament vanzari
0736.019.755

gabi@sudrezidential.ro

Georgeta Bobe

Georgeta Bobe Departament vanzari
0733.374.103

georgeta@sudrezidential.ro

Ianis Mina

Ianis Mina Departament vanzari
0735.872.987

ianis@sudrezidential.ro

Ionel Tuculescu

Ionel Tuculescu Departament vanzari
0721.888.400

ionel@sudrezidential.ro

Iulian Comarniceanu

Iulian Comarniceanu Departament vanzari
0727.592.696

iulian@sudrezidential.ro

Laurentiu Andreiana

Laurentiu Andreiana Departament vanzari
0733.182.994

laurentiu@sudrezidential.ro

Lucian Parvulet

Lucian Parvulet Departament vanzari
0727.175.861

lucian@sudrezidential.ro

Madalin Miclaus

Madalin Miclaus Departament vanzari
0726.863.405

madalin@sudrezidential.ro

Marin Frunza

Marin Frunza Departament vanzari
0737.505.046

marin@sudrezidential.ro

Marius Boteanu

Marius Boteanu Departament vanzari
0723.225.170

marius.eduard@sudrezidential.ro

Marius Lazarescu

Marius Lazarescu Departament vanzari
0722.338.342

marius.lazarescu@sudrezidential.ro

Mihai Micica

Mihai Micica Departament vanzari
0720.544.781

mihai.micica@sudrezidential.ro

Nelu Parvulet

Nelu Parvulet Departament vanzari
0730.831.283

nelu@sudrezidential.ro

Oana Craciun

Oana Craciun Departament vanzari
0733.373.483

oana@sudrezidential.ro

Radu Diaconu

Radu Diaconu Departament vanzari
0720.063.459

radu.diaconu@sudrezidential.ro

Radu Dumitru

Radu Dumitru Departament vanzari
0727.051.954

radu.dumitru@sudrezidential.ro

Razvan Marginean

Razvan Marginean Departament vanzari
0731.171.007

razvan.marginean@sudrezidential.ro

Robert Craciun

Robert Craciun Departament vanzari
0734.042.305

robert@sudrezidential.ro

Robert Simion

Robert Simion Departament vanzari
0723.202.593

robert.simion@sudrezidential.ro

Roxana Lupea

Roxana Lupea Departament vanzari
0732.585.966

roxana.lupea@sudrezidential.ro

Roxana Ratcu

Roxana Ratcu Departament vanzari
0730.245.876

roxana@sudrezidential.ro

Simona Dumitru

Simona Dumitru Departament vanzari
0727.673.020

simona.dumitru@sudrezidential.ro

Sorin Cazacu

Sorin Cazacu Departament vanzari
0728.888.168

sorin@sudrezidential.ro

Stefan Iordachel

Stefan Iordachel Departament vanzari
0724.112.489

stefan@sudrezidential.ro

Stefan Manea

Stefan Manea Departament vanzari
0727.261.214

stefan.manea@sudrezidential.ro

Stelian Popa

Stelian Popa Departament vanzari
0723.142.418

stelian.popa@sudrezidential.ro

Departament Financiar
Echipa SudBroker.ro
Adrian Pandelescu

Adrian Pandelescu Director depart. financiar
0731.111.600

adrian@sudbroker.ro

Roxana Dumitrescu

Roxana Dumitrescu Manager Departament financiar
Telefon: 0731.111.609
roxana@sudbroker.ro

Irina Savu

Irina Savu Expert solutii bancare
Telefon: 0731.111.602
irina@sudbroker.ro

Laura Craciun

Laura Craciun Expert solutii bancare
Telefon: 0731.111.603
laura@sudbroker.ro

Alina Herciog

Alina Herciog Expert solutii bancare
0731.111.604

alina@sudbroker.ro

Georgiana Tudor

Georgiana Tudor Expert solutii bancare
Telefon: 0731.111.605
georgiana@sudbroker.ro

Andreea Nicolae

Andreea Nicolae Expert solutii bancare
Telefon: 0731.111.608
andreea@sudbroker.ro

Alexandra Baicoianu

Alexandra Baicoianu Expert solutii bancare
0731.111.607

alexandra@sudbroker.ro

Mirela Coltan

Mirela Coltan Expert solutii bancare
0731.111.610

mirela@sudbroker.ro

Adriana Labes

Adriana Labes Expert solutii bancare
0731.111.613

adriana@sudbroker.ro

Alina Dinca

Alina Dinca Expert solutii bancare
0731.111.611

alina.dinca@sudbroker.ro

Claudia Jercan

Claudia Jercan Expert solutii bancare
0731.111.614

claudia@sudbroker.ro

Alina Vasilarie

Alina Vasilarie Expert solutii bancare
0731.111.612

alina.vasilarie@sudbroker.ro

Ramona Cretu

Ramona Cretu Expert solutii bancare
0731.111.606

ramona@sudbroker.ro

Departamente
Echipa SudRezidential.ro
Relatii cu Clientii

Petruta Miu Relatii Clienti
0731.011.600

Consilier juridic

Bogdan Ivan Departament Juridic
0745.049.201

Financiar SudRezidential

Adrian Pandelescu Departament Financiar
0731.111.600

Evaluator expert

Alexandru Costache Evaluator expert
0722.529.050

George Zuica

George Zuica Director creatie si design interior
0722.999.937

Sorin Purice

Sorin Purice Departament Tehnic/ Constructii
0721.311.633

General manager
Echipa SudRezidential.ro
Catalin Grigore
premiu cea mai mare agentie imobiliara